Pitching 2017 (m)

ImeGWLSvIpBfBallstrRRAERERAKHBBWPHRK/BBK/GIWHIPOBPBAA
Alen Beris31009415876615.0043.11454310.000.441.000.2680.14
Bruno Kukolja612016.336888159521.3352.1429117104.141.781.100.2790.18
Christian Ivan10001.336121521.5015.26011200.000.001.500.3330.20
Dario Juric413024.341341262623963.34288.0521399332.330.861.970.3810.32
Denis Kostic100019161955.00428.00141601.001.005.000.5560.50
Hrvoje Jerbic761036.671592933682056.67122.296814342202.001.851.310.3140.11
Ivan Balen832031.671491953272657.67194.20303017331.760.951.480.3220.23
Juraj Sinkovic30007.673968831017.6776.391165222.201.431.430.3590.19
Kristijan Belas1147055.3425933864150105.34273.428843262063.381.591.250.2740.19
Luka Rilovic10103215530103.33921.00429600.441.333.670.5710.18
Matija Balent522026118210257144071.88301721811.431.151.460.3390.18

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Dinko Regula
Glavna tajnica: Dijana Perić

Tel. +385 1 5617865
Faks +385 1 5613833

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) - Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) - Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.