Seniori pitching – Statistika hrvatskog prvenstva 2019

Ime i PrezimeEkipaGWLSVIPBFBallStrRRAERERAKHBBK/BBHROBPBAAFPS%
Leon StipicSpa523019.00130154204583.053713.631832250.7220.4840.3300.654
Nikica PokrajacSpa10102.003146472211.001881.0011670.1430.8060.7270.516
Dinko RegulaSpn10001.0038800.0000.001000.0000.3330.0000.000
Juraj SinkovicSpn52109.335485119202.141210.5491671.2910.4260.3400.481
Kristijan BelasSpn30309.6761111115221.702027.60714140.5000.4550.2810.391
Luka SpoljarSpn40006.00397473111.831014.175680.6300.5380.2500.538
Hrvoje JerbicMed10003.0013223010.3300.007023.5000.2310.0000.462
Antun BerisMed21004.0015163100.0000.006000.0000.2000.0000.467
Matija BalentMed550022.67108138244180.79124.131926101.9010.3460.2710.611
Irvin SokolMed20001.3312273243.00424.004341.0000.5830.3750.417
Antun AndrejevicMed30002.0018563494.50937.503090.3300.7220.0000.421
Ivan BalenGia21007.002984120.2922.007523.5000.2410.1850.931
Denis KosticGia11002.00901721.0013.504200.0000.2220.2221.000
Bruno KukoljaGia642029.00132183312200.69164.235126124.2520.3210.2260.591
Matija HincakDon10001.00411711.0019.001111.0000.5000.5000.250
Thiago SatoDon403014.0096119106362.573217.141722260.6510.5730.3490.646
Jans Edwards TerryDon30103.00313331186.001336.1111350.2000.6130.5200.613
Dominik MarasovicDon30205.00475455265.202538.33516120.4200.6170.4850.688
Petar CuricDon20001.0013122177.00540.001520.5010.5380.4550.833

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Juraj Sinković
Glavna tajnica: Edna Hajak

 

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) - Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) - Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.