Pitching 2018 (m)

Ime i PrezimeGWLSVIPBFBallStrRRAERERAKHBBK/BBHBWPHROBPBAAFPS%
Juraj Sinkovic10104.0025325561.5058.755822.501610.4400.3640.560
Kristijan Belas10002.0011162942.00414.003413.000200.4550.4000.636
Hrvoje Jerbic31005.0018314810.2011.538132.670400.2220.0670.474
Matija Balent330010.33436810750.4854.0311561.831100.2790.1390.488
Ivan Beris20004.6731595891.9346.863890.330400.5480.3640.613
Mario Juric10003.0017373672.33721.005360.830220.5290.2730.647
Denis Kostic10000.6735500.0000.000010.000000.3330.0000.333
Bruno Kukolja20207.335074103202.731314.1881471.142510.4690.3680.580

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Miljenko Hrman
Glavna tajnica: Edna Hajak

 

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) - Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) - Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.