Seniori pitching – Statistika hrvatskog prvenstva 2020

Ime i PrezimeEkipaGWLSVIPBFBallStrRRAERERAKHBBK/BBHROBPBAAFPS%
Nikola BilanDon10002.0012221631.5027.001230.3300.5000.2500.333
Thiago SatoDon512018.00123229248442.442812.132131320.6620.5450.3560.421
Paulo SkibolaDon10002.33242549146.00721.0041114.0000.5830.5240.667
Petar CuricDon20002.3318473683.43827.431380.1310.6110.3330.389
Dominik MarasovicDon10101.33185617129.001281.0001130.0000.7780.2500.222
Denis KosticGia330010.00427211350.5042.8018582.2500.3570.1560.619
Bruno KukoljaGia622027.33127188313220.80185.055224153.4730.3390.2260.606
Antun BerisDub404011.331151251896315.963924.101248130.9260.5740.4760.565
Miroslav ZobajDub20005.00406562204.001016.0041280.5000.5000.3750.500
Matija BalentMed431022.00103141226150.68103.182717132.0810.3010.1910.606
Irvin SokolMed11003.0013173220.6724.672212.0000.2310.1670.538
Antun AndrejevicMed10001.009321533.00321.001170.1400.8890.5000.333
Luka SpoljarSpn430011.0055100126121.0942.91168131.2310.3820.1950.618
Juraj SinkovicSpn22007.0036679540.5733.4318572.5700.3610.1790.611
Kristijan BelasSpn522022.67107163239210.93165.792422151.6020.3580.2470.569
Leon StipicSpa403015.33111200197452.933416.631831250.7230.5590.3970.509
Jurica VidovicSpa303011.33101199159504.413120.97628270.2220.5640.3890.406

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Juraj Sinković
Glavna tajnica: Edna Hajak

 

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) - Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) - Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.