Pitching 2017 (m)

IgracGWLSVIPBFRRAERERAERA9KHBBK/BBHBWPHROBPBAAFPS
Matija Balent20108.003751321.750.258661.330200.0000.1400.183
Luka Rilovic10103.0021103921.0027.004290.441600.5710.1820.318
Kristijan Belas633031.671442153122.650.385420134.150930.0000.1270.186
Juraj Sinkovic10002.00122100.000.002112.003100.4170.1250.500
Ivan Balen832031.671492658194.200.603030171.761330.0000.1800.182
Hrvoje Jerbic541027.671211846102.530.365410262.0811600.0000.0680.123
Denis Kostic10001.00955436.0036.001411.000600.5560.5000.222
Dario Juric413024.341343963288.051.15213992.333330.0000.2670.235
Bruno Kukolja612016.336852152.140.31291174.141100.0000.1450.158
Alen Beris21007.333341132.860.413440.751310.0000.1050.134

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Dinko Regula
Glavna tajnica: Dijana Perić

Tel. +385 1 5617865
Faks +385 1 5613833

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) - Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) - Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.