Seniori udaranje – Statistika hrvatskog prvenstva 2020

NameTeamAVGGPAABRH1B2B3BHRRBIBBSOHBPSBCSSCBSFOBPESLG 
Kristijan BelasSpn0.50010322414126222885000000.7191.000
Matija BozicekSpn0.50072012662310683000000.7000.917
Luka SpoljarSpn0.4509272011961021272040000.6300.800
Luka MekticSpn0.44471918885300814010000.5260.611
Juraj SinkovicSpn0.40710362719114700665310000.5830.667
Domagoj GrgurevicSpn0.40051515563120702000000.5330.733
Martin KovacSpn0.375923161162310462100000.5650.688
Marko IvancicSpn0.357103528131041051478020000.5430.929
Luka IvancicSpn0.23181813531200644100000.5000.385
Mirza NjuhovicSpn0.22293427964200955010020.3530.296
Ivan LoborecSpn0.21451814633000325200000.4440.214
Ivor SojteriSpn0.09181911911000173000100.6670.091
Dominik LooserSpn0.000133000000002000000.3330.000
Leon StipicSpa0.58351712574210551020000.7650.917
Mario JuricSpa0.54541111565100203030000.6360.636
Dario LivajicSpa0.474820195963001014000000.6000.632
Matej AntunovicSpa0.40010282581064001237010000.5000.560
Tigran KolovratSpa0.400595322000043020000.6670.400
Nikica PokrajacSpa0.350929201176000493040000.6210.350
Luka RilovicSpa0.333266222000200000000.6670.333
Jurica VidovicSpa0.333929241084301856061000.4830.583
Mark VusicSpa0.27351211631200312000000.5000.455
Jan ZupanicSpa0.26761715643001527010000.4710.467
Damir FirstSpa0.25071712633000245100000.4710.250
Marko KanceljakSpa0.21461614732100113120000.5630.286
Matej BezjakSpa0.10071610211000167020000.4380.100
Davor MaricSpa0.07771813411000238210000.3330.077
Aaron StipicSpa0.000211000000001000000.0000.000
Patrik KrutmanSpa0.00061311100000128001000.3080.000
Dario OrescaninSpa0.000342100000022000000.5000.000
Dario JuricSpa0.000131200000120010000.6670.000
Filip DogoSpa0.000111000000001000000.0000.000
Jans Edwards TerryDon0.66731292622111021000010.6671.444
Petar CuricDon0.522723238128301402000000.6090.783
Dominik MarasovicDon0.500296233000223100000.6670.500
Thiago SatoDon0.4294147631101361010010.7141.000
Goran KrickaDon0.36441311644000212130000.6150.364
Matej HanzlicDon0.250398221100414000000.4440.375
Luka KomadinaDon0.2225139322000345000000.4620.222
Paulo SkibolaDon0.211723191043100327210000.4350.263
Nikola BilanDon0.20071815533000217200000.3330.200
Luka BekicDon0.17672117832100348000000.3810.235
Petar KrznaricDon0.1115129211000335000000.3330.111
Dario CozaDon0.1115139411000133100000.3850.111
Vito SusanjDon0.000244000000003000000.0000.000
Antonio CakarunDon0.00041311300000222000000.3080.000
Mislav MarcicDon0.000221000000010000000.5000.000
Luka KrsticDon0.000110000000010000001.0000.000
Antun BerisDub0.7227221813135440734140000.7731.389
Danijel CesarDub0.400455021100100000000.6000.600
Kresimir PolasekDub0.33351312543100213030000.4620.417
Leopold StojanovicDub0.33361815254100524100000.5000.400
Filip RatajcDub0.250798122000214000000.3330.250
Stjepan ToljDub0.250464010100022010000.5000.500
Marko PacalatDub0.18261611620110147170000.4380.455
Miroslav ZobajDub0.167102818733000684120010.5000.167
Andrijano RadelicDub0.158823193330001413000000.3480.158
Mihael ModricDub0.143897111000115120000.3330.143
Nikola AndrejevicDub0.111923186210014511011000.3040.278
Tomislav TrgovecDub0.091822111010100195220000.5910.182
Nicholas Peter VillagomezDub0.000222000000001000000.0000.000
Borna KrehulaDub0.000233000000002000000.0000.000
Kristijan BogdanovicDub0.000262000000042010000.6670.000
Fran LergaDub0.0005102600000061230000.8000.000
Lovro DraganicDub0.000230200000020100001.0000.000
Mario StrugarMed0.800265243100101000010.6671.000
Antun BerisMed0.69241313993330303000000.6921.385
Ivan BerisMed0.500264222000200110010.6670.500
Davor FinciMed0.500276232100312010000.5710.667
Irvin SokolMed0.500398542101312020000.6671.000
Antun AndrejevicMed0.45582722111044021345000010.5930.909
Hrvoje JerbicMed0.45541511653200313300000.6000.636
Ivan StojanovicMed0.45582722111082001332200000.6670.545
Domagoj JerbicMed0.429277232001601010000.5710.857
Damir MandicMed0.400724201385300721220000.5830.550
Matej KamenskiMed0.348828238850121057040000.5000.696
Dario GustinMed0.348831231383230662010110.5330.696
Matija BalentMed0.31882922974300769110000.4830.455
Danijel AntolovicMed0.30051810532100272010100.6470.400
Ivan BorsicMed0.167266211000002000000.5000.167
Denis PolasekMed0.167286211000222000000.3750.167
Alen BerisMed0.000100100000000000000.0000.000
Luka SincekGia0.46751615775101211030000.5630.733
Ivan BalenGia0.37510352416935104111000000.6860.667
Luka RilovicGia0.35371717666000504000000.5290.353
Denis MaljkovicGia0.35310311713651003114300000.6450.412
Mislav BabicGia0.3101037291594211952210100.6110.552
Vladimir HajakGia0.30092620665100344100010.5000.350
Bruno KukoljaGia0.2961031279851111144000000.4840.519
Denis KosticGia0.27392722664200552010000.5190.364
Sasa DokmanovicGia0.23882621654001941000010.4230.381
Lovro MatisicGia0.2223119421010321001000.6360.444
Igor GajicGia0.200255111000101000000.2000.200
Davor PetricGia0.12572116422000541100000.4290.125
Tibor VitezGia0.000121100000011000000.5000.000
Tomislav NovakGia0.000144100000100000000.2500.000

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Juraj Sinković
Glavna tajnica: Edna Hajak

 

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) - Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) - Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.