Seniori udaranje – Statistika hrvatskog prvenstva 2021

TeamNameGPAABRH1B2B3BHRRBIAVGBBSOHBPSBCSSCBSFOBPESLGERRPOADPFP
SPNDinko Regula13312110020.66700000000.6671.00002001.000
SPNLuka Mektic724217126303140.57122000100.6091.143571000.773
SPNKristijan Belas5171386231090.46221130010.5880.84630900.750
SPNFilip Markovic5151465131080.35717000000.4670.71413000.750
SPNLuka Spoljar6211776320150.35344010000.5240.64703101.000
SPNMarko Ivancic72517116420060.35377021010.5200.471041301.000
SPNDomagoj Grgurevic410903300020.33313000000.4000.33312000.667
SPNMatija Bozicek52113104220010.30876120000.6190.46201101.000
SPNMirza Njuhovic5191564310020.26743010000.5260.333113900.957
SPNDominik Looser14411100000.25000000000.2500.25002001.000
SPNMartin Kovac7251874310050.22253241000.4800.27823400.778
SPNIvor Sojteri7241593120020.20099040000.5420.333028001.000
SPNIvan Loborec49841100020.12514000000.4440.12510000.000
SPNJuraj Sinkovic13200000000.00000100000.3330.00000000.000
SPAMario Juric210967340040.77800020010.8001.22203101.000
SPADario Juric312864301020.50040010000.8330.75002401.000
SPAJurica Vidovic7232157340080.33326040000.4350.524117200.950
SPAMarko Kanceljak6201896321070.33311190000.6000.556440400.917
SPADamir First9171414400020.28627100000.4120.28625210.778
SPAMatej Antunovic410722110020.28631000000.5000.42921300.667
SPAMark Vusic9272296330020.27357040000.4440.40946500.733
SPANikica Pokrajac8181253300010.25062020000.5560.250681610.800
SPAJan Zupanic8221974301020.211310020000.3640.316722200.774
SPAPatrik Kelvisar68801100010.12507000000.1250.12510000.000
SPADario Livajic8222112110030.095110001000.1820.14342100.429
SPAPatrik Krutman8161421001010.071210000000.1880.214110110.917
SPAMarko Litvic7111000000000.00018000000.0910.00015500.909
SPAMatej Bezjak12110000000.00010000000.5000.00000000.000
SPADavor Maric47600000000.00011010000.1430.00021200.600
MEDDenis Polasek12212010141.00000000001.0003.00000101.000
MEDMateo Terraza5161567302150.46712020000.5630.93334200.667
MEDAntun Andrejevic411964110270.44401210000.7271.22200000.000
MEDAlen Magdalenic5121054110260.40022031000.5831.10022400.750
MEDHrvoje Jerbic38843210010.37503000000.6250.50000000.000
MEDDario Gustin62017660222100.35304201010.4001.059028101.000
MEDTyler Kirby5131043210000.30033000000.4620.40016300.900
MEDDanijel Antolovic4131043120010.30034010000.4620.50003001.000
MEDMatej Kamenski6211875320020.27835000000.3810.389018001.000
MEDIvan Stojanovic5131113120040.27314100000.5380.455032101.000
MEDDamir Mandic59822200020.25002100000.3330.25002101.000
MEDIrvin Sokol6131042101010.20023100000.4620.40014500.900
MEDMatija Balent6191422100140.143510010000.4210.35702301.000
MEDAlen Beris24310000000.00013000000.2500.00001101.000
GIABorna Siladic24312200000.66711000000.7500.66700000.000
GIASasa Dokmanovic9342615141031090.53870101000.7060.73113000.750
GIAMislav Babic38814310020.50000001000.5000.62511300.800
GIAVladimir Hajak8292411116302100.45831200000.5860.833134000.971
GIADenis Kostic9312712118102100.40738100000.5480.667333200.921
GIADavor Petric4121044400050.40021000000.5830.40000701.000
GIALuka Sincek414963012030.33322100110.5380.88922000.500
GIADenis Maljkovic8261545410030.333108101000.6150.400012201.000
GIALuka Rilovic7262356600060.26124130000.4620.26101001.000
GIAFran Radelic412842200020.25021100000.6360.25010000.000
GIAIvan Balen93729126500180.20773100000.4860.31047700.778
GIAIgor Gajic7211733200140.17617300000.4760.35301101.000
GIATomislav Vitovski39711100000.14324000000.3330.14312000.667
GIABruno Kukolja3121111100020.09114000000.1670.09100901.000
GIAJasmin Kostic11010000000.00010000001.0000.00000000.000
GIAGregor Novak Vukosavljevic36500000000.00012000000.1670.00000101.000
GIATibor Vitez11000000000.00000100001.0000.00000000.000
GIALovro Matisic13300000000.00002000000.0000.00000000.000
DUBAntun Beris14322001120.66710010000.7502.33300000.000
DUBKristijan Brajsovac6222012114214120.55023031000.6821.3505121400.839
DUBMiroslav Zobaj6171467321120.50031010000.7061.00013600.900
DUBKresimir Polasek27633110130.50001100000.5711.16712000.667
DUBTomislav Trgovec27432200020.50012210000.7140.50000000.000
DUBStjepan Tolj4131224300140.33313000000.5380.58338000.727
DUBLeopold Stojanovic5131224310000.33310000000.3850.41722500.778
DUBBartol Simum Novacic48622110020.33323040000.5000.50005201.000
DUBMihael Modric78742000000.28613000000.3750.28633000.500
DUBNikola Andrejevic6181524220010.26717201000.3890.400032101.000
DUBIvan Beris6191453201020.21405520000.4740.35728500.867
DUBMarko Pacalat4121132011000.18218000000.2500.45500000.000
DUBAndrijano Radelic5141122200020.18237000000.3570.18227100.800
DUBDanijel Cesar13300000000.00002000000.0000.00010100.500
DUBFilip Ratajc22200000000.00002000000.0000.000NANANANANA
DUBMario Smek48430000000.00042000000.6250.00005001.000
DONPetar Curic5121136510030.54511011000.6670.63604401.000
DONThiago Tokumatsu Sato6181698430180.50012100000.5560.87532400.667
DONGoran Kricka39824211040.50012000000.6670.87504501.000
DONVito Susanj13221100000.50011000000.6670.50016000.857
DONPaulo Skibola513834400010.50042131000.7690.500117100.947
DONJans Edwards Terry6141224220030.33325000000.4290.50015200.875
DONIvan Kugli7151524400020.26708000000.2670.26702001.000
DONLuka Komadina7181534310040.26729101000.3890.333110200.923
DONDario Coza24401100000.25000000000.5000.25002001.000
DONMarko Antolčić16431100010.25021000000.6670.25000401.000
DONLuka Bekic7131022200020.20014210000.3850.200225400.935
DONMislav Marcic4111022200000.20002100000.2730.200210200.857
DONAntonio Cakarun47711100000.14305000000.1430.14311000.500
DONPetar Krznaric6191631010010.06317200000.2110.12517200.900
DONStefan Krajnović22200000000.00001000000.0000.00000000.000
DONLuka Krstic23200000000.00010000000.3330.00000000.000
DONNikola Bilan23300000000.00000000000.3330.00000000.000

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Juraj Sinković
Glavna tajnica: Edna Hajak

 

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) – Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) – Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.

© 2021 Hrvatski softball savez – Pravo na pristup informacijama

Hrvatski softball savez