Pitching seniorke – Statistika hrvatskog prvenstva 2020

NameTeamGWLSVIPBFBallStrRRAERERAKHBBK/BBHROBPBAAFPS% 
Iva MuzinicLP311012.676766129141.1142.21161862.6710.4030.3160.667
Lara GlavinicLP30206.675812874263.901717.85210200.1000.5690.2860.373
Klara BacicLP20002.00234830157.50724.501560.1700.6090.3570.304
Gita CrncevicLP30101.6716402084.80833.602550.4000.7500.5560.188
Lucija VrbancMed10000.6734500.0000.001000.0000.0000.0000.333
Rita DespotMed431015.3388149212241.57115.02312574.4300.3750.3130.659
Mihaela PerisaMed30003.6725273382.1848.3621040.5000.6000.5000.630
Ema ZigerMed31105.33302743122.251014.385631.6700.4000.2610.767
Ema VrancicPri31004.0014133000.0000.006123.0000.2140.0830.643
Michaela HaraminaPri550019.00775116590.4720.7436949.0000.1820.1250.779
Paula DuvnjakPri30008.0041518770.8821.7515662.5000.3660.1880.643
Saska KremicDon403012.678982144362.842313.6283561.3300.4720.4320.640
Tihana LokinDon30206.005510799274.501416.33711170.4130.5270.3060.564
Romana ZupanDon10001.009211233.00321.000320.0000.6670.5000.333
Andreja MarkovicDon10001.001416201010.00327.000800.0000.5710.5710.462

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Juraj Sinković
Glavna tajnica: Edna Hajak

 

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) - Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) - Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.