Pitching seniorke – Statistika hrvatskog prvenstva 2021

NameGWLSVIPBFBallStrRRAERERAKHBBK.BBHROBPBAAFPS.
Eva Brlic613014.00103194194453.21147.672619221.1800.4850.2680.452
Zara First211010.3379141130323.102315.58623160.3800.5640.4110.506
Lara Kljucaric41006.335012588203.161721.4795210.4310.6530.2270.245
Nina Berisic31005.0018163600.0000.005122.5000.1670.0630.667
Mia Zivkovic10002.009111300.0000.000310.0000.4440.3750.333
Michaela Haramina32008.0030477920.2521.7516435.3300.2330.1480.567
Ema Vrancic22007.0030153940.5744.005831.6700.3670.2960.833
Paula Duvnjak31004.0025535361.5035.257171.0000.5000.0770.600
Ema Ziger21003.67262447113.0023.8231013.0000.4620.4170.654
Rita Despot21107.3334125291.2354.778818.0000.2650.2420.882
Mihaela Perisa51109.6767123113222.28128.69814190.4200.5520.3180.567
Kristina Uroic321013.008073133221.6984.31141772.0000.3880.2580.675
Iva Muzinic21106.00374169152.5044.6791242.2500.4320.3640.703
Gita Crncevic20003.33292833113.30510.501840.2500.4140.3200.655
Klara Bacic20209.6775106123323.312016.55723110.6400.5470.4040.547
Lara Glavinic10000.3335313.00127.000010.0000.6670.0000.667
Saska Kremic402011.0091128151444.002315.68930140.6410.5220.4110.549
Tihana Lokin403010.0080144110404.003224.00823190.4200.6000.4180.450

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Juraj Sinković
Glavna tajnica: Edna Hajak

 

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) – Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) – Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.

© 2021 Hrvatski softball savez – Pravo na pristup informacijama

Hrvatski softball savez