Udaranje seniorke -Statistika hrvatskog prvenstva 2020

NameTeamAVGGPAABRH1B2B3BHRRBIBBSOHBPSBCSSCBSFOBPESLG 
Martina BosanacLP1.000122221100200000001.0001.500
Zrinka FackovicLP0.667133122000100000000.6670.667
Emily StrezLP0.500132011000210000000.6670.500
Kristina KuckoLP0.45551511655000142011000.6670.455
Iva DurovicLP0.41741212155000106000000.4170.417
Sanja TabakLP0.400265222000112001000.5000.400
Bruna DevaldLP0.333133111000001000000.6670.333
Petra PelikonLP0.333133111000102000000.3330.333
Klara BacicLP0.333243111000112000000.5000.333
Ina SimicevicLP0.286387122000013010000.6250.286
Nikolina IljkicLP0.200265311000001100000.3330.200
Iva MuzinicLP0.143397411000011110000.5560.143
Gita CrncevicLP0.1115149211000135200000.5000.111
Edna HajakLP0.09151311411000025010000.3080.091
Paola JurasLP0.000110100000010000001.0000.000
Paula JurkovicLP0.000376100000115000000.2860.000
Lara GlavinicLP0.00051311000000019100000.1540.000
Tea SericLP0.000122000000002000000.0000.000
Rita DespotMed0.88962218181677021640021000.9551.611
Katarina PrskaloMed0.5296221713953011051020000.7730.882
Lucija VrbancMed0.500122011000200000000.5000.500
Julia GrguricMed0.42951814665100613200000.5290.500
Ema ZigerMed0.42962214562400832300020.5450.714
Mihaela PerisaMed0.35761814753100313320000.5000.429
Mara SliskoMed0.353622171064200643120000.6360.471
Matea SmekMed0.2505138921100234200000.6150.375
Marija BarisicMed0.13361815622000428120000.3330.133
Petra LadisicMed0.06761815611000437010000.4440.067
Helena NovakMed0.000122000000002000000.0000.000
Marija MajcanMed0.000120200000020000001.0000.000
Nina BerisicPri1.000111110010000000001.0003.000
Dorotea BenetaPri1.000111011000100000001.0001.000
Lorena OrescaninPri0.63641611675200442100000.8750.818
Helena KecerinPri0.5004128244000240000000.6670.500
Michaela HaraminaPri0.5006242013109100441010000.7080.550
Paula DuvnjakPri0.47162417886020871010000.6250.706
Eowyn MarjanovicPri0.46241613864110131010000.6880.692
Mia ZivkovicPri0.333353211000220010000.6000.333
Ema VrancicPri0.33341312743100310010000.6920.417
Dora MalovicPri0.3335106422000040000000.8000.333
Tihana HrzenjakPri0.250488122000203010000.3750.250
Franka JovicPri0.23141413632001513010000.3570.462
Valentina BenetaPri0.21471514031200414000000.2670.357
Petra Cizmic PokrajacPri0.16761512421100520000010.5330.250
Eva BrlicPri0.143297311000021010000.3330.143
Paola PavorPri0.143497210100302210000.3330.286
Zohra BoukhatemPri0.1114109210100112000000.4000.222
Kyra KrahenbuhlPri0.000121000000011000000.5000.000
Lara KljucaricPri0.000463300000031000000.5000.000
Anita GajdicPri0.000222000000000000000.0000.000
Andreja KomadinaDon0.400355121100203000000.4000.600
Saska KremicDon0.30851313244000401010000.4620.308
Tihana LokinDon0.27351111232100106000000.2730.364
Snjezana CuricDon0.27351311332010112100000.5380.455
Nora ZekanovicDon0.250498321100012000000.5560.375
Andreja MarkovicDon0.2224109222000002100000.3000.222
Ivana TroskotDon0.143477011000003000000.1430.143
Valentina BenetaDon0.143377010100103000000.1430.286
Nikolina Vucicic BratocevicDon0.09141111211000104000000.2730.091
Romana ZupanDon0.000211000000000000000.0000.000
Anamarija BilanDon0.000111000000001000000.0000.000
Sarina PavinDon0.000343000000001100000.5000.000
Jelena BekicDon0.000375000000022000000.2860.000
Irene JukicDon0.000242100000020020000.5000.000
Marija SolicDon0.000344000000002000000.2500.000
Ivancica BekicDon0.000366000000003000000.0000.000

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Juraj Sinković
Glavna tajnica: Edna Hajak

 

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) - Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) - Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.