Seniori pitching – Statistika hrvatskog prvenstva 2020

NameTeamGWLSVIPBFBallStrRRAERERAKHBBK/BBHROBPBAAFPS% 
Luka SpoljarSpn430011.0055100126121.0942.91168131.2310.3820.1950.618
Juraj SinkovicSpn22007.0036679540.5733.4318572.5700.3610.1790.611
Kristijan BelasSpn623029.67142195322260.88205.393329162.0620.3400.2400.583
Dario JuricSpa21004.0017234610.2511.757232.3300.2940.1430.765
Mark VusicSpa10001.6711211242.40210.800230.0000.6360.3330.583
Jurica VidovicSpa624022.33169352288693.094314.762339510.4520.5440.3390.429
Leon StipicSpa403015.33111200197452.933416.631831250.7230.5590.3970.509
Luka BekicDon10000.00518940.0030.000040.0000.8000.0000.600
Nikola BilanDon20104.67386657183.86710.5041080.5000.5000.3450.368
Thiago SatoDon512018.00123229248442.442812.132131320.6620.5450.3560.421
Petar CuricDon31004.33306254102.31814.152690.2210.5000.3000.433
Paulo SkibolaDon20003.33272854144.20714.7041214.0000.5560.5000.667
Vito SusanjDon10101.001749231111.00535.000370.0000.6470.3330.294
Dominik MarasovicDon10101.33185617129.001281.0001130.0000.7780.2500.222
Miroslav ZobajDub604021.00170241269833.953612.571066190.5320.5120.4550.459
Antun BerisDub404011.33115125189635.563925.811248130.9260.6000.5110.588
Matija BalentMed751034.00155196337190.56132.684022192.1120.2770.1640.628
Irvin SokolMed11003.0013173220.6724.672212.0000.2310.1670.538
Antun AndrejevicMed21003.00256646103.33818.6763110.5500.6800.2730.440
Denis KosticGia650015.00598115850.3341.9631783.8800.2880.1430.707
Bruno KukoljaGia932033.33147214372230.69184.146725164.1930.3060.2000.601

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Juraj Sinković
Glavna tajnica: Edna Hajak

 

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) - Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) - Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.