Seniori pitching – Statistika hrvatskog prvenstva 2021

NameGWLSVIPBFBallStrRRAERERAKHBBK.BBHROBPBAAFPS.
Kristijan Belas523022.67106134235291.28154.63292655.8050.3140.2650.546
Luka Spoljar411012.6772114146171.34127.581717101.7000.4580.3040.528
Jan Zupanic10000.00614340.0040.000120.0001.0001.0000.167
Dario Juric321018.008777186181.0093.50252455.0020.3450.2960.747
Mark Vusic614023.33172335297723.094614.461845420.4350.5640.3780.460
Jurica Vidovic10101.67247037169.601054.0015120.0810.7390.5000.250
Hrvoje Jerbic20002.007122100.0000.006016.0000.1430.0000.429
Matija Balent660033.00138176312130.39102.225220124.3310.2610.1650.543
Bruno Kukolja852043.67192234520300.69223.788739155.8020.2920.2230.668
Denis Kostic32008.334780101141.681313.00141181.7520.4890.3140.521
Kristijan Brajsovac10000.006161060.0050.001230.3300.8330.6670.333
Andrijano Radelic10003.0015322710.3312.335060.8300.4670.0000.400
Antun Beris11004.001873020.5023.502700.0000.3890.3890.722
Miroslav Zobaj523023.00134174255431.87309.651635180.8910.4250.3150.582
Thiago Tokumatsu Sato604022.33145221294512.284514.103247271.1960.5590.4230.655
Petar Curic30209.007097112313.442620.22729110.6430.5860.5180.577
Jans Edwards Terry10102.0016272463.00621.001730.3300.6250.5380.563

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Juraj Sinković
Glavna tajnica: Edna Hajak

 

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) – Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) – Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.

© 2021 Hrvatski softball savez – Pravo na pristup informacijama

Hrvatski softball savez