{:hr}Batting 2018

{:hr}

Ime i PrezimeEkipaAVGGPAABRH1B2B3BHRRBIBBSOHBPSBCSSCBSFOBPESLGROEFCGDPGTPBA/RSP
Zeljka GruborLP1.000111011000200000001.0001.00000001.000
Kristina KuckoLP1.000131311000020010001.0001.00000001.000
Sanja TabakLP0.714387653200111010000.7501.00000001.000
Iva MuzinicLP0.500254320200010010000.6001.00000000.000
Monika GorkicLP0.500262411000140010001.0000.50010000.500
Anja RadelicLP0.429397332100620010000.5560.57100000.750
Ina SimicevicLP0.333243211000010000000.5000.33300000.500
Nika SkopicLP0.250254211000111020000.6000.25010000.500
Klara BacicLP0.250264111000322010000.5000.25000000.500
Edna HajakLP0.250384411000141010000.6250.25000000.333
Iva DurovicLP0.000377100000104000000.0000.00000000.000
Tea SericLP0.000111000000001000000.0000.00000000.000
Gita CrncevicLP0.000111000000001000000.0000.00000000.000
Petra PelikonLP0.000122000000002000000.0000.00000000.000
Nikolina IljkicLP0.000261300000051000000.8330.00000000.000
Petra CizmicPri1.000132222000010001001.0001.00000000.000
Elisa LizzaPri0.833286455000320020001.0000.83310000.750
Katarina PrskaloPri0.571287441101400110000.7501.14310000.600
Lorena PuškaricPri0.500152311000021110000.8000.50000000.500
Dora KrznaricPri0.400275421010510100000.8570.80020000.667
Ema VrancicPri0.400275321100210100000.5710.60000000.500
Paula DuvnjakPri0.333143311000111000000.7500.33310000.333
Michaela HaraminaPri0.250274311000230000000.5710.25000000.500
Ema ZigerPri0.167276111000112000000.5710.16720000.200
Natalia MalarowskaPri0.000122000000001000000.0000.00000000.000
Mia ZivkovicPri0.000142100000112110000.5000.00000000.000
Paula DuvnjakPri0.000132100000012000000.3330.00000000.000
Paula DuvnjakPP0.333143311000111000000.7500.33310000.333
Rita DespotPP0.333343110000011010000.5000.33300000.000
Eva BrlicPP0.200355010100001001000.4000.40010000.000
Tihana HrzenjakPP0.000344000000003000000.0000.00000000.000
Leda BalestrinPP0.000211000000000000000.0000.00000000.000
Julia GrguricPP0.000111000000001000000.0000.00000000.000
Iva ZigerPP0.000111000000001000000.0000.00000000.000
Nika BrdalPP0.000222000000002000000.0000.00000000.000
Lorena HrmanPP0.000354000000012010000.6000.00020000.000
Mia PavlicevicPP0.000354000000013000000.2000.00000000.000
Klara ResmanPP0.000110100000010000001.0000.00000000.000
Mia LandripetPP0.000233000000002000000.0000.00000000.000
Marija BalestrinPP0.000122000000000000000.0000.00001000.000
Lara KljucaricPP0.000355000000003000000.0000.00000000.000

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Miljenko Hrman
Glavna tajnica: Edna Hajak

 

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) - Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) - Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.