Batting 2017 (ž)

IgracGPPAABRHB1B2B3BHRRBIAVGBBSOHBPSBCSSFSACRPAOBPOBPEOPSSLGGPA
Anja Radelic31110660420020.60010011000.7270.6360.6360.8001.4360.519
Bruna Devald264110010010.25020000000.3330.5000.5000.5001.0000.350
Dijana Blazek233000000000.00002000000.0000.3330.0000.0000.3330.083
Edna Hajak3102500000010.00062110010.6000.7780.7780.0000.7780.194
Ema Vrancic3137621100030.28651030110.6920.6920.5380.1430.8350.237
Ema Ziger396120200040.33320110000.5560.5560.5560.3330.8890.289
Eva Brlic232000000000.00010010000.0000.3330.3330.0000.3330.083
Ina Simicevic3127410010010.14342110000.4170.5830.5000.2860.8690.274
Iva Muzinic31210450320010.50013100000.4170.6670.5830.7001.3670.482
Iva Seric265320110020.40010000000.8330.5000.5000.6001.1000.395
Katarina Prskalo3149721010000.22241170000.5000.5000.5000.2220.7220.225
Klara Resman232000000000.00000100000.0000.3330.3330.0000.3330.083
Kristina Kucko3107310000110.14324020010.4000.3330.3330.5710.9050.340
Kristina Uroic275120200020.40010120000.4290.8570.5710.4001.2570.394
Lorena Orescanin3128670700050.87530020110.9170.8330.8330.8751.7080.602
Lorena Puskaric144222000020.50000000001.0000.5000.5001.0000.5000.350
Lucija Vrbanc244000000000.00002000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Marija Balestrin242000000000.00021010000.0000.5000.5000.0000.5000.125
Martina Bosanac3108620110020.25021010000.8000.7000.4000.3751.0750.344
Martina Mavricevic153100000000.00022000000.2000.4000.6000.4000.0000.180
Mia Landripet243000000000.00011000000.0000.5000.2500.0000.5000.125
Mia Pavlicevic233010100000.33301000000.0000.3330.3330.3330.6670.233
Mia Zivkovic3104500000020.00052100000.7000.8000.6000.0000.8000.200
Michaela Haramina31310540310030.40031000000.6150.6150.5380.5001.1150.379
Monika Gorkic255000000000.00003000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Paula Duvnjak243010100000.33311000000.0000.5000.5000.3330.8330.275
Petra Cizmic3125521100020.40060010110.5830.7500.6670.2000.9500.278
Sanja Tabak41111220200040.18203001000.5450.3640.1820.1820.5450.173
Tea Seric221100000000.00010020000.5000.5000.5000.0000.5000.125
Tihana Zupanic3128441201020.50041020000.5000.6670.6670.6251.2920.448
TiraDiandra Keranovic242000000000.00021000000.0000.5000.5000.0000.5000.125

 

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Dinko Regula
Glavna tajnica: Dijana Perić

Tel. +385 1 5617865
Faks +385 1 5613833

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) - Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) - Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.