Batting 2018 (ž)

Ime i PrezimeEkipaAVGGPAABRH1B2B3BHRRBIBBSOHBPSBCSSCBSFOBPESLGROEFCGDPGTPBA/RSP
Michaela HaraminaPri1.000141311000230000001.0001.00000001.000
Dora KrznaricPri1.000142221010510100001.0002.00000001.000
Monika GorkicLP1.000131211000020010001.0001.00000001.000
Anja RadelicLP1.000132322000310010001.0001.00000001.000
Sanja TabakLP1.000132322000110010001.0001.00000001.000
Elisa LizzaPri0.750154333000210000001.0000.75010000.667
Ema VrancicPri0.667143321100210000000.7501.00000000.667
Lorena PuškaricPri0.500152311000021110000.8000.50000000.500
Katarina PrskaloPri0.500154221100200100000.6000.75000000.500
Iva MuzinicLP0.500132210100010000000.6671.00000000.000
Edna HajakLP0.500132211000010010000.6670.50000000.500
Nika SkopicLP0.500132211000110020001.0000.50010000.500
Ema ZigerPri0.333143111000112000000.5000.33300000.333
Paula DuvnjakPri0.333143311000111000000.7500.33310000.333
Eva BrlicPP0.333233010100000001000.6670.66710000.000
Mia ZivkovicPri0.000142100000112110000.5000.00000000.000
Tihana HrzenjakPP0.000233000000002000000.0000.00000000.000
Leda BalestrinPP0.000211000000000000000.0000.00000000.000
Iva ZigerPP0.000111000000001000000.0000.00000000.000
Nika BrdalPP0.000222000000002000000.0000.00000000.000
Mia PavlicevicPP0.000233000000002000000.0000.00000000.000
Lorena HrmanPP0.000232000000011000000.6670.00010000.000
Rita DespotPP0.000232000000011010000.3330.00000000.000
Mia LandripetPP0.000233000000002000000.0000.00000000.000
Lara KljucaricPP0.000233000000001000000.0000.00000000.000
Klara BacicLP0.000132000000012010000.3330.00000000.000
Petra PelikonLP0.000122000000002000000.0000.00000000.000
Iva DurovicLP0.000133000000102000000.0000.00000000.000

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Miljenko Hrman
Glavna tajnica: Edna Hajak

 

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) - Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) - Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.