Batting 2017 (ž)

IgracGPPAABRH1B2B3BHRRBIAVGBBSOHBPSBCSSFSACRPAOBPOBPEOPSSLGGPA
Anja Radelic13323210011.00000001001.0001.0001.0002.3331.3330.783
Bruna Devald13211010010.50010000000.6670.6670.6671.6671.0000.550
Edna Hajak13200000000.00012010000.0000.3330.3330.3330.0000.150
Ema Vrancic16331000000.33330020000.5000.6670.8331.0000.3330.383
Ema Ziger15411100030.25000100000.8000.4000.4000.6500.2500.243
Ina Simicevic14410000000.00001010000.2500.0000.2500.0000.0000.000
Iva Muzinic14413120000.75001000000.2500.7500.7502.0001.2500.650
Katarina Prskalo16611000000.16701000000.1670.1670.1670.3330.1670.117
Kristina Kucko13300000000.00003000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Lorena Orescanin15535500031.00000010001.2001.0001.0002.0001.0000.700
Martina Bosanac13311100000.33300000000.3330.3330.6670.6670.3330.233
Martina Mavricevic15310000000.00022000000.2000.4000.6000.4000.0000.180
Mia Zivkovic15320000010.00021000000.6000.4000.8000.4000.0000.180
Michaela Haramina16623210030.50000000000.8330.5000.6671.1670.6670.392
Monika Gorkic13300000000.00003000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Petra Cizmic15321100000.33320000000.4000.6000.8000.9330.3330.353
Sanja Tabak23300000000.00000000000.0000.3330.0000.0000.3330.083
Tea Seric10010000000.00000020000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Tihana Zupanic15332101020.66720010001.0000.8000.8002.1331.3330.693

 

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Dinko Regula
Glavna tajnica: Dijana Perić

Tel. +385 1 5617865
Faks +385 1 5613833

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) - Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) - Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.