Batting 2017 (ž)

IgracGPPAABRH1B2B3BHRRBIAVGBBSOSBSACRPAOBPOBPESLGGPA
Anja Radelic5211789531060.52930100.6670.6190.6360.8240.484
Bruna Devald311935230040.55620000.6360.6360.6360.8890.509
Dijana Blazek23300000000.00002000.0000.0000.2500.0000.000
Edna Hajak413460000010.00072210.5380.6670.6670.0000.300
Ema Hacic12100000000.00000100.0000.5000.5000.0000.225
Ema Vrancic5221595400060.33353320.6820.4290.5000.2670.260
Ema Ziger5151124400050.36431100.4670.5330.5330.3640.331
Eva Brlic23200000000.00010100.0000.3330.3330.0000.150
Gabrijela Humerca15512100000.40000000.2000.2000.2000.2000.140
Ina Simicevic5211462110010.14363100.3330.4290.4550.2140.246
Iva Muzinic5221788530060.47133400.6360.5910.6540.6470.428
Iva Seric26532110020.40010000.8330.5000.5000.6000.375
Katarina Prskalo52316146131030.37561900.7390.5220.5420.6250.391
Klara Resman23200000000.00000000.0000.3330.3330.0000.150
Kristina Kucko5191574111130.26734210.4740.3890.4210.6670.342
Kristina Uroic27512200020.40010200.4290.5710.6670.4000.357
Lorena Orešcanin14222200021.00010011.0000.7500.7501.0000.588
Lorena Orescanin28645500030.83320200.8750.8750.8750.8330.602
Lorena Orešcanin29563210020.60010010.8890.6670.7000.8000.500
Lorena Puškaric14401100010.25002000.2500.2500.2500.2500.175
Lucija Babic13301010020.33300000.6670.3330.3330.6670.317
Lucija Vrbanc24400000000.00002000.0000.0000.0000.0000.000
Marija Balestrin24200000000.00021100.0000.5000.5000.0000.225
Martina Bosanac4161172110020.18251100.5630.4380.5260.2730.265
Martina Mavricevic15310000000.00022000.2000.4000.5000.0000.180
Mia Landripet24300000000.00011000.0000.2500.4000.0000.113
Mia Pavlicevic23301100000.33301000.0000.3330.3330.3330.233
Mia Zivkovic51912103300050.25063200.7890.5260.5710.2500.299
Michaela Haramina5221698710070.50051000.7270.6360.6670.5630.427
Monika Gorkic4131224301020.33316000.3080.3850.3850.5000.298
Nikolina Iljkic29830000000.00011000.3330.1110.2000.0000.050
Paula Duvnjak4131125410030.45513010.3850.4620.4620.5450.344
Petra Cizmic5211474300050.28662110.5710.4290.4780.2140.246
Sanja Tabak6201845500050.27814010.4500.3000.3640.2780.204
Tea Seric33110000000.00010200.3330.6670.6670.0000.300
Tihana Zupanic312844201020.50041200.5000.5830.5830.6250.419
TiraDiandra Keranovic24200000000.00021000.0000.5000.5000.0000.225

 

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Dinko Regula
Glavna tajnica: Dijana Perić

Tel. +385 1 5617865
Faks +385 1 5613833

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) - Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) - Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.