Udaranje seniorke -Statistika hrvatskog prvenstva 2019

Ime i PrezimeEkipaAVGGPAABRH1B2B3BHRRBIBBSOHBPSBCSSCBSFOBPESLG
Saska KremicDon0.333466022000101000000.5000.333
Ivancica BekicDon0.250344011000002000000.2500.250
Snjezana CuricDon0.167466111000001000000.1670.167
Valentina BenetaDon0.000222000000000000000.0000.000
Sara PavinDon0.000444000000001000000.0000.000
Andreja KomadinaDon0.000444000000000000000.0000.000
Branka BilandzijaDon0.000243000000010000000.2500.000
Marija SolicDon0.000221000000011000000.5000.000
J SaricDon0.000110000000000100001.0000.000
Nora ZekanovicDon0.000454100000004100000.2000.000
Ivana TroskotDon0.000222000000100000000.0000.000
Bruna DevaldLP0.600155333000200000001.0000.600
Kristina KuckoLP0.50051781142200392010000.7650.750
Iva MuzinicLP0.45551611753200352010000.6880.636
Zrinka FackovicLP0.400365322000111000000.5000.400
Gita CrncevicLP0.3334129433000234001000.5830.333
Edna HajakLP0.3335139433000242010000.6150.333
Zrinka FackovicLP0.333286222000311110000.6250.333
Lara GlavinicLP0.250144011000100010000.2500.250
Ina SimicevicLP0.25051612332100631000010.4380.333
Tea SericLP0.200375211000013100000.4290.200
Petra PelikonLP0.200375411000202200000.7140.200
Iva DurovicLP0.000211000000000000000.0000.000
Sanja TabakLP0.000111000000001000000.0000.000
Klara BacicLP0.000233000000002000000.0000.000
Paula JurkovicLP0.0004117300000234100000.5450.000
Lara GlavinicLP0.000122000000001000000.5000.000
Dorotea BenetaPP0.571277144000200010000.5710.571
Rita DespotPP0.500266232100001010000.5000.667
Kecerin HelenaPP0.400395222000232100000.6670.400
Nika JuricPP0.333143011000211000000.5000.333
Marija BalestrinPP0.286397121100021010000.4440.429
Mara SliskoPP0.250154111000201100000.6000.250
Mia PavlicevicPP0.167376111000015000000.2860.167
Eva BrlicPP0.111399111000004000000.2220.111
Kyra KrahenbuhlPP0.000111000000001000000.0000.000
Leda BalestrinPP0.000144100000100000000.0000.000
Nika JuricPP0.000244000000001000000.0000.000
Iva ZigerPP0.000111000000001000000.0000.000
Leda BalestrinPP0.000231000000020000000.6670.000
Martina LeskovicPP0.000222000000002000000.0000.000
Petra CizmicPri0.72741211687100800100000.8330.818
Katarina PrskaloPri0.72262118121375011030010000.8101.167
Iva SericPri0.667233122000000000000.6670.667
Michaela HaraminaPri0.667620189128400922000000.7500.889
Ema VrancicPri0.588518178108200900010010.7220.706
Ema ZigerPri0.533620151186200910410000.7500.667
Lorena OrescaninPri0.500620161284220421200000.7000.875
Franka JovicPri0.38561813954010552000000.6110.538
Mia ZivkovicPri0.3335119532100221000000.6360.444
Lucija VrbancPri0.333386522000021000000.5000.333
Zohra BoukhatemPri0.30851313343100704000000.3080.385
Marta KaticPri0.000232100000002100000.3330.000
Paula DuvnjakPri0.000132100000010000000.6670.000

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Juraj Sinković
Glavna tajnica: Edna Hajak

 

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) - Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) - Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.