Batting 2018

Ime i PrezimeEkipaAVGGPAABRH1B2B3BHRRBIBBSOHBPSBCSSCBSFOBPESLGROEFCGDPGTPBA/RSP
Julia GrguricPP0.250344111000001000000.2500.25000000.000
Eva BrlicPP0.20081110020200111002000.6360.40040000.000
Mia LandripetPP0.200355111000003000000.2000.20000000.000
Marija BalestrinPP0.200365111000112010000.3330.20001000.500
Leda BalestrinPP0.000322000000001000000.0000.00000000.000
Mia PavlicevicPP0.000133000000001000000.0000.00000000.000
Lana BaricevicPP0.000111000000001000000.0000.00000000.000
Iva ZigerPP0.000111000000001000000.0000.00000000.000
Lorena HrmanPP0.000475000000023011000.5710.00020000.000
Mia PavlicevicPP0.000354000000013000000.2000.00000000.000
Klara ResmanPP0.000332100000011000000.3330.00000000.000
Tihana HrzenjakPP0.000465000000004101000.1670.00000000.000
Lara KljucaricPP0.000355000000003000000.0000.00000000.000
Rita DespotPP0.200585110000032020000.5000.00000000.000
Nika BrdalPP0.000222000000002000000.0000.00000000.000
Lara KljucaricPP0.000355000000003000000.0000.00000000.000
Zeljka GruborLP1.000111011000200000001.0001.00000001.000
Sanja TabakLP0.70041210775200312110000.7500.90000000.750
Kristina KuckoLP0.600275433000120011001.0000.60020000.667
Monika GorkicLP0.500262411000140010001.0000.50010000.500
Iva MuzinicLP0.429397531200021010000.5560.71400000.000
Nikolina IljkicLP0.3333103510010171000000.8001.00000000.000
Anja RadelicLP0.30041310532100631010000.4620.40001000.600
Nika SkopicLP0.250254211000111020000.6000.25010000.500
Klara BacicLP0.250264111000322010000.5000.25000000.500
Edna HajakLP0.1674116411000152010000.5450.16700000.250
Ina SimicevicLP0.143387211000010000000.2500.14300000.250
Iva DurovicLP0.000477100000104000000.0000.00000000.000
Gita CrncevicLP0.000244000000003000000.0000.00000000.000
Tea SericLP0.000111000000001000000.0000.00000000.000
Petra PelikonLP0.000122000000002000000.0000.00000000.000
Zrinka FackovicLP0.000133000000003000000.0000.00000000.000
Elisa LizzaPri0.75041612798100640020000.8750.83310000.714
Katarina PrskaloPri0.53841613873111510220000.6881.00011000.500
Lorena PuskaricPri0.500152311000021110000.8000.50000000.500
Petra CizmicPri0.400265322000011001000.6670.40011000.000
Paula DuvnjakPri0.3753108431200222010000.6000.62510000.200
Mia ZivkovicPri0.3333129433000523110000.6670.33320000.375
Dora KrznaricPri0.286397521010510100000.7780.57130000.500
Ema VrancicPri0.27341511431200221210000.4670.45500000.250
Natalia MalarowskaPri0.250388421000001010000.3750.25011000.167
Lucija VrbancPri0.250144110100003000000.2500.50000000.000
Ema ZigerPri0.2223119221100122010000.6360.33330000.143
Michaela HaraminaPri0.20041510421100540010100.5710.30020000.400

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Miljenko Hrman
Glavna tajnica: Edna Hajak

 

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) - Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) - Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.