Udaranje seniorke -Statistika hrvatskog prvenstva 2021

TeamNameGPAABRH1B2B3BHRRBIAVGBBSOHBPSBCSSCBSFOBPESLGERRPOADPFP
PZEva Brlic618161011902080.68820020000.7780.93826500.846
PZNika Juric61917710640070.58823010000.6320.82474700.611
PZLara Kljucaric62318118700130.44445172000.6960.611316410.870
PZPaola Pavor5171084400060.40042312000.6470.40027200.818
PZZohra Boukhatem72316106500020.37552240000.5650.375235700.955
PZZara First413883210010.37540040100.7500.500110410.933
PZNika Prpic Bosanac312812200030.25032110000.5000.25000000.000
PZMarta Katic5131042110010.20021110000.5380.30022000.500
PZDora Litvic59711100000.14325000000.3330.14310000.000
PZNika Mikotic48811100010.12502000000.2500.12529000.818
PZKyra Krahenbuhl6141131100030.09124111000.4290.09111000.500
PZAnita Gajdic11100000000.00001000000.0000.00000000.000
PZNika Grebenar513920000040.00011300000.3850.00052300.500
PZTea Ponikvar25410000010.00013000000.2000.00030000.000
PZElizabeta Vukovic310840000030.00021020000.5000.00000501.000
PPPetra Cizmic Pokrajac11111100021.00000000001.0001.00000000.000
PPIva Seric39866411050.75010010000.8891.12507001.000
PPEowyn Marjanovic28443210010.75020210000.8751.00011000.500
PPFranka Jovic4141287700050.58311010010.6430.583012201.000
PPLenka Gunisova725201411730050.55050021000.7600.700118500.958
PPEma Vrancic7232313127410130.52202020000.5650.78314300.875
PPLorena Orescanin4131276330050.50010000000.7690.75016200.889
PPTihana Hrzenjak61916107700040.43820120000.6840.43806601.000
PPNina Berisic7171777700060.41202010000.5290.41211000.500
PPMichaela Haramina7231797430090.41240110010.6960.588019301.000
PPLorena Puskaric410863300030.37520010000.7000.37502501.000
PPMia Zivkovic411822200030.25033000000.4550.25000000.000
PPValentina Beneta6161363300060.23122000100.4670.23100000.000
PPValentina Beneta6161363300060.23122000100.4670.23100000.000
PPPaula Duvnjak39811100020.12511010000.3330.12510300.750
PPMia Pavlicevic13220000000.00010000000.6670.00000000.000
MEDRita Despot41511117511010.63640020000.9330.90916200.889
MEDKatarina Prskalo5171388330130.61530110000.7061.077218600.923
MEDMara Slisko37543300020.60011100000.7140.60011600.875
MEDEma Ziger4131154400050.36412100000.5380.364116300.950
MEDMihaela Perisa5151464112060.28602120000.5330.64329700.889
MEDMarija Balestrin410842110010.25010101000.5000.37501201.000
MEDPetra Ladisic5141313300070.23102120000.5000.23102001.000
MEDMatea Smek410942200020.22205110000.3000.22221000.333
MEDAlma Gluhalic12200000000.00001000000.0000.000NANANANANA
MEDKarla Belec25400000000.00012001000.2000.00001001.000
MEDMarija Barisic512720000000.00047111000.4170.00053200.500
MEDTia Topcic12110000000.00010000001.0000.00000000.000
MEDAna Dervisevic13030000000.00020120001.0000.00001001.000
MEDLana Bailo48720000000.00003110000.5000.00010100.500
LPPetra Milanovic24342200010.66700130001.0000.66700000.000
LPIvana Beatovic6141166420050.54522120000.7140.727219000.905
LPKatarina Matic34301100020.33301100000.7500.33302001.000
LPLara Glavinic7161444301020.286210000000.3750.42916300.900
LPZrinka Fackovic38722200030.28602100000.3750.28617100.889
LPKristina Kucko512742200010.28651030000.5830.286118200.952
LPKristina Uroic7221263210030.25093110000.6360.333318600.889
LPPaula Jurkovic412922200040.22221120000.4170.22250100.167
LPIva Muzinic5141052110010.20031110000.5000.30033700.769
LPGita Crncevic72011102200010.18276270000.6500.182611300.700
LPIvana Sonje Lajtman612921100020.11126110000.4170.11111000.500
LPPaola Juras6171040000010.00055240000.4120.00010000.000
LPMartina Bosanac25310000000.00022010000.4000.00011000.500
LPKlara Bacic7221280000000.00087140100.5240.000561000.762
LPEdna Hajak719790000010.000103250000.6840.000471000.810
LPTea Seric46400000010.00012001100.2000.00020200.500
DONIvana Troskot45332200020.66720000000.8000.66711000.500
DONIrene Jukic12201100010.50000000000.5000.50000000.000
DONSnjezana Curic511914310040.44420000000.6360.55651100.286
DONSaska Kremic5141426330060.42902000000.4290.643251210.895
DONAnamarija Bilan37612200000.33303100000.4290.33342000.333
DONNora Zekanovic311903300020.33312120000.4550.33315300.889
DONMarija Solic38622200000.33301200000.5000.33301001.000
DONAnamarija Moro49631100020.16732010000.4440.167220010.909
DONIvancica Bekic414671100010.16761220000.6430.167310600.842
DONJelena Bekic58721100030.14301100000.3750.14346000.600
DONNikolina Vucicic Bratocevic4131041010000.10021100000.3080.20013100.800
DONTihana Lokin5161221010020.08326230000.4380.16726700.867
DONSmilja Laca13200000000.00011000000.3330.00010000.000
DONAndreja Komadina48440000010.00021200000.7500.00022000.500

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Juraj Sinković
Glavna tajnica: Edna Hajak

 

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) – Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) – Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.

© 2021 Hrvatski softball savez – Pravo na pristup informacijama

Hrvatski softball savez