Batting 2017 (m)

IgracGPPAABRH1B2B3BHRRBIAVGBBSOHBPSBCSSFSACRPAOBPOBPEOPSSLGGPA
Vladimir Hajak6181723300020.17605100000.2220.2780.2220.1760.4540.149
Tomislav Novak13300000000.00002000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Stjepan Sljivecka38710000000.00013000000.1250.1250.1250.0000.1250.031
Robert Surina4121100000000.00013030000.0000.0830.0830.0000.0830.021
Nikica Pokrajac38701100010.14314000000.1250.2500.2500.1430.3930.127
Nenad Hrzenjak13300000000.00001000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Mislav Babic6211975041010.26328001000.3810.4760.3330.5791.0550.380
Mirza Njuhovic411651100000.16753050000.4550.6360.5450.1670.8030.234
Matija Balent4141201010020.08324010000.1430.2140.2140.1670.3810.129
Matej Kamenski3111167320250.63602010001.0000.6360.6361.3642.0000.773
Matej Bezjak24400000000.00003000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Matei Potocki4101000000000.00005000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Marko Selendic49800000020.00016010000.2220.2220.1110.0000.2220.056
Marko Kanceljak39710000010.00022010000.2220.4440.2220.0000.4440.111
Marko Ivancic4131131010000.09125001000.2310.3850.2310.1820.5660.178
Mario Juric37301100000.33340011000.0000.7140.7140.3331.0480.329
Marin Stibi11100000000.00001000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Luka Spoljar37601100000.16704100000.0000.2860.2860.1670.4520.146
Luka Rilovic12200000000.00002000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Luka Mektic25401010020.25011000000.4000.4000.4000.5000.9000.325
Luka Martinko26614400010.66701000000.3330.6670.6670.6671.3330.467
Luka Maric11100000000.00001000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Luka Ivancic410843020140.37522000000.8000.5000.5001.0001.5000.575
Loren Kasteljan25500000000.00004000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Kristijan Belas413952011010.22242010000.4620.5380.4620.5561.0940.385
Juraj Sinkovic413974120030.44442031000.7690.6150.6150.5561.1710.404
Ivor Sojteri49612110000.33332010000.1110.5560.5560.5001.0560.364
Ivan Stojanovic5121212110010.16703000000.1670.1670.1670.2500.4170.154
Ivan Spoljar6191544220040.26732011010.4210.5560.3890.4000.9560.319
Ivan Leskovic36500000000.00014000000.0000.1670.1670.0000.1670.042
Ivan Beris411831001000.12532000000.2730.3640.3640.3750.7390.260
Ivan Balen6201815410030.27823000000.2000.3500.3500.3330.6830.238
Igor Gajic412830000000.00046000000.2500.3330.3330.0000.3330.083
Hrvoje Jerbic5171688340160.50002140000.8240.7650.5290.9381.7020.613
Hrvoje Bunjacki24300000000.00013000000.0000.2500.2500.0000.2500.063
Grigor Ilic11100000000.00001000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Domagoj Jukic43300000000.00003000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Domagoj Jerbic39843120030.37513000000.7780.4440.4440.6251.0690.392
Domagoj Capar26521100000.20013011000.3330.3330.3330.2000.5330.173
Dino Koren11100000000.00001000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Denis Maljkovic5151311010020.07727000000.2000.2670.2000.1540.4210.136
Denis Kostic24100000000.00031010000.0000.7500.7500.0000.7500.188
Davor Petric26611100010.16700000000.3330.1670.1670.1670.3330.117
Dario Juric27611100000.16711020000.1430.4290.2860.1670.5950.182
Dario Gustin4111101100010.09103010000.0910.2730.0910.0910.3640.109
Danijel Antolovic4141335311050.38501110000.5710.4290.4290.6151.0440.384
Damir Mandic5151022110020.20042110000.2670.4670.4670.3000.7670.252
Christian Ivan14421000130.25000000001.0000.2500.7501.2501.0000.363
Bruno Kukolja6181621010000.06326000000.1110.4440.1670.1250.5690.167
Borna Martinko38812200000.25004000000.1250.2500.2500.2500.5000.175
Benjamin Cacan39700000010.00001100010.1110.1250.1250.0000.1250.031
Antun Andrejevic48622020020.33321000000.5000.7500.5000.6671.4170.488
Alen Magdalenic4111100000000.00006000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Alen Beris22121001001.00000100001.0001.0001.0003.0004.0001.600

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Dinko Regula
Glavna tajnica: Dijana Perić

Tel. +385 1 5617865
Faks +385 1 5613833

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) - Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) - Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.