Seniori udaranje – Statistika hrvatskog prvenstva 2020

NameTeamAVGGPAABRH1B2B3BHRRBIBBSOHBPSBCSSCBSFOBPESLG
Jans Edwards TerryDon0.66731292622111021000010.6671.444
Dominik MarasovicDon0.500296233000223100000.6670.500
Petar CuricDon0.45052020895301402000000.5500.750
Thiago SatoDon0.4294147631101361010010.7141.000
Goran KrickaDon0.36441311644000212130000.6150.364
Matej HanzlicDon0.333176221100412000000.5710.500
Paulo SkibolaDon0.267519151043100325210000.5260.333
Nikola BilanDon0.23151613533000215200000.3750.231
Luka KomadinaDon0.2225139322000345000000.4620.222
Luka BekicDon0.21451814832100345000000.4440.286
Petar KrznaricDon0.167396211000332000000.4440.167
Dario CozaDon0.1433107311000122100000.4000.143
Antonio CakarunDon0.00041311300000222000000.3080.000
Luka KrsticDon0.000110000000010000001.0000.000
Luka SincekGia0.46751615775101211030000.5630.733
Bruno KukoljaGia0.36872119475011923000000.4760.632
Vladimir HajakGia0.33372015554100144100000.5000.400
Denis MaljkovicGia0.30872113744000263200000.5710.308
Mislav BabicGia0.27372722963111832110100.5380.545
Sasa DokmanovicGia0.26372319554001931000010.3910.421
Ivan BalenGia0.23572317742200161000000.5650.353
Igor GajicGia0.200255111000101000000.2000.200
Luka RilovicGia0.143377211000004000000.2860.143
Denis KosticGia0.13361615321100212010000.3750.200
Davor PetricGia0.07751413211000211000000.2860.077
Tibor VitezGia0.000121100000011000000.5000.000
Filip RatajcDub0.500344022000201000000.5000.500
Fran LergaDub0.500232111000011000000.6670.500
Stjepan ToljDub0.500474020200032020000.7141.000
Marko PacalatDub0.400385420110122150000.6251.000
Andrijano RadelicDub0.375288233000003000000.3750.375
Leopold StojanovicDub0.333166222000401000000.3330.333
Michael ModricDub0.333453111000112120000.6000.333
Nikola AndrejevicDub0.20041110221001316011000.2730.500
Tomislav TrgovecDub0.1675136710100163120000.6920.333
Miroslav ZobajDub0.1114149411000343020010.5000.111
Filip RatajcDub0.000111000000001000000.0000.000
Kresimir PolasekDub0.000133000000001000000.0000.000
Fran LergaDub0.000271500000040230000.8570.000
Danijel CesarDub0.000222000000000000000.0000.000
Antun BerisDub0.444413944211043414000xxx0.778
Leopold StojanovicDub0.000122000000002000000.0000.000
Hrvoje JerbicMed0.6253118553200313200000.7270.875
Antun AndrejevicMed0.600517156934021123000000.6471.267
Irvin SokolMed0.500398542101312020000.6671.000
Davor FinciMed0.500276232100312010000.5710.667
Ivan StojanovicMed0.38551713653200732100000.5880.538
Damir MandicMed0.357518141054100421220000.5560.429
Matej KamenskiMed0.31352016454001744040000.4500.500
Danijel AntolovicMed0.30051810532100272010100.6470.400
Matija BalentMed0.23151913732100459110000.4740.308
Dario GustinMed0.21452014731110452010100.5260.429
Denis PolasekMed0.167286211000222000000.3750.167
Alen BerisMed0.000100100000000000000.0000.000
Matija BozicekSpn0.5566179652210583000000.7651.000
Kristijan BelasSpn0.5509282014115222884000000.7501.150
Luka SpoljarSpn0.5008241810961021261040000.6670.889
Juraj SinkovicSpn0.4789322319114700665310000.6560.783
Luka MekticSpn0.47161817885300814010000.5000.647
Domagoj GrgurevicSpn0.40051515563120702000000.5330.733
Martin KovacSpn0.400820151062310442100000.5500.733
Marko IvancicSpn0.3339312412831041378020000.5480.875
Mirza NjuhovicSpn0.26183023964200955010020.4000.348
Luka IvancicSpn0.23181813531200644100000.5000.385
Ivan LoborecSpn0.21451814633000325200000.4440.214
Ivor SojteriSpn0.1257168911000172000100.7330.125
Mario JuricSpa1.000111011000000010001.0001.000
Leon StipicSpa0.58351712574210551020000.7650.917
Dario LivajicSpa0.333476122000313000000.4290.333
Jurica VidovicSpa0.33351512442200234021000.4670.500
Tigran KolovratSpa0.250384211000043020000.6250.250
Nikica PokrajacSpa0.25061812433000263020000.5000.250
Jan ZupanicSpa0.20041010221001405010000.3000.500
Matej AntunovicSpa0.16761512122000335010000.3330.167
Marko KanceljakSpa0.111499111000103000000.3330.111
Filip DogoSpa0.000111000000001000000.0000.000
Davor MaricSpa0.0004106200000035110000.4000.000
Aaron StipicSpa0.000211000000001000000.0000.000
Damir FirstSpa0.000486100000025000000.2500.000
Dario OrescaninSpa0.000342100000022000000.5000.000
Patrik KrutmanSpa0.0005119100000128001000.1820.000
Mark VusicSpa0.000111000000001000000.0000.000
Matej BezjakSpa0.0005115200000065020000.5450.000

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Juraj Sinković
Glavna tajnica: Edna Hajak

 

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) - Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) - Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.