Batting 2018 (m)

Ime i PrezimeEkipaAVGGPAABRH1B2B3BHRRBIBBSOHBPSBCSSCBSFOBPESLGROEFCGDPGTPBA/RSP
Hrvoje JerbicMed0.59172422131325062013010010.6251.63610000.500
Danijel AntolovicMed0.250724161143010553310000.5830.37521000.273
Matija BalentMed0.26372319853101547000000.4350.47411000.333
Matej KamenskiMed0.438620161174012441000000.6500.93821000.000
Ivan BerisMed0.26772015942101323220100.5260.53320000.250
Marko IvancicSpn0.46261913764011462020000.7370.84620000.286
Luka MekticSpn0.38961918575200202120000.5260.50021000.250
Kristijan BelasSpn0.29461917353200422020000.4740.41220000.667
Juraj SinkovicSpn0.357619141053020431130100.5560.64310000.667
Mislav BabicGia0.43861816672110322010000.5000.62501000.600
Ivan BalenGia0.21461814531110042000000.4440.42911000.000
Domagoj JerbicMed0.42951714663201433000000.5880.78610000.429
Ivan StojanovicMed0.20061615433000314000000.3750.20020000.250
Robert SurinaGia0.38561513455000402102100.5000.38510000.667
Bruno KukoljaGia0.20061515332100404000000.3330.26720000.429
Luka SpoljarSpn0.38541413554010213010000.5000.53810000.250
Dario GustinMed0.15441413221001405110000.2860.38510000.333
Borna MartinkoSpa0.1115149311000057010000.4290.11100000.000
Vladimir HajakGia0.2225139321000140011000.4620.22201000.000
Marko SelendicSpn0.2224139121010325010020.3080.44400000.000
Luka IvancicSpn0.09151211111000105100000.1670.09100000.333
Leon StipicSpa0.36441211243100012010000.4170.45500000.000
Domagoj CaparSpa0.36441211243010514011000.5000.54511000.400
Denis KosticGia0.3335129433000232010000.6670.33320000.333
Niko RatkovicSpa0.27331111033000006010000.4550.27320000.000
Alen BerisMed0.50051110451211304000010.4551.20000000.200
Luka MartinkoSpa0.1254108311000121000000.4000.12511000.000

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Miljenko Hrman
Glavna tajnica: Edna Hajak

 

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) - Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) - Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.