Batting 2017 (m)

IgracGPPAABRH1B2B3BHRRBIAVGBBSOHBPSBCSSFSACRPAOBPOBPEOPSSLGGPA
Marko Kanceljak39710000010.00022010000.2220.4440.2220.0000.4440.111
Luka Martinko39925401010.55602000000.3330.5560.5560.7781.3330.489
Antun Andrejevic48622020020.33321000000.5000.7500.5000.6671.4170.488
Stjepan Sljivecka38710000000.00013000000.1250.1250.1250.0000.1250.031
Denis Kostic37400000000.00033010000.0000.5710.4290.0000.5710.143
Matej Bezjak37710000010.00004000000.2860.0000.0000.0000.0000.000
Tvrtko Bihar27601100020.16710000000.2860.2860.2860.1670.4520.146
Marin Stibi36602200000.33304000000.0000.3330.3330.3330.6670.233
Stjepan Tolj26612100010.33304000000.3330.3330.3330.1670.5000.158
Luka Rilovic25501010010.20002010000.2000.2000.2000.4000.6000.230
Luka Maric24310000000.00013000000.2500.2500.2500.0000.2500.063
Christian Ivan14421000130.25000000001.0000.2500.7501.2501.0000.363
Domagoj Jukic43300000000.00003000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Nenad Hrzenjak13300000000.00001000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Tomislav Novak13300000000.00002000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Mislav Babic82927129052240.33329001000.5520.4830.3790.8891.3720.521
Ivan Balen8282146420040.28673000000.2860.4640.4640.3810.8450.288
Vladimir Hajak8252344400020.17405200000.2400.3200.2400.1740.4940.158
Hrvoje Jerbic72523109341190.39114140000.7600.6800.4400.7831.4630.522
Ivan Spoljar7231867430070.38942011010.5650.6360.5000.5561.1920.409
Damir Mandic7221533120040.20063110000.3180.5000.4550.3330.8330.275
Bruno Kukolja7222054111130.20026001000.3640.5450.2730.5001.0450.361
Denis Maljkovic7222013120030.15028000000.1820.3180.2270.2500.5680.192
Kristijan Belas6211763021010.17642010000.3330.4290.3330.4120.8400.292
Juraj Sinkovic6201589341040.60052041000.6000.7000.7000.9331.6330.595
Marko Ivancic6201731010000.05925002010.1500.3160.1580.1180.4330.132
Alen Beris32121001001.00000100001.0001.0001.0003.0004.0001.600
Irvin Sokol12200000000.00000000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Matej Kamenski5191988420280.42105010000.8420.5260.4210.8421.3680.511
Ivan Stojanovic7181812110010.11106000000.1110.1670.1110.1670.3330.117
Danijel Antolovic5181656321060.37511110000.6110.5000.4440.6251.1250.406
Matija Balent5171512110020.13325010000.1760.2940.2350.2000.4940.164
Luka Ivancic6161443020140.21424000000.5000.3130.3130.5710.8840.335
Benjamin Cacan5161300000020.00005101120.1250.0670.0670.0000.0670.017
Igor Gajic5151030000000.00058000000.2000.3330.3330.0000.3330.083
Ivan Beris5151253011110.25034000000.4000.4000.4000.7501.1500.438
Dario Gustin5151512200010.13303020000.1330.4000.1330.1330.5330.160
Nikica Pokrajac5141112200020.18234000000.2140.3570.3570.1820.5390.171
Borna Martinko5141313300000.23116000000.0710.2860.2860.2310.5160.175
Matei Potocki5141232011010.16715100000.2860.2860.2860.4170.7020.259
Alen Magdalenic5141400000000.00007000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Luka Spoljar5131021100000.10026100000.1540.3080.3080.1000.4080.122
Domagoj Jerbic5131265221040.41713000000.7690.4620.4620.7501.2120.453
Dario Juric4131222101010.16715040000.2310.3080.2310.3330.6410.227
Davor Petric4131322101020.15400000000.3080.1540.1540.3080.4620.177
Mirza Njuhovic512751100000.14353050000.4170.5830.5000.1430.7260.210
Ivor Sojteri512912110000.22233010000.0830.4170.4170.3330.7500.254
Marko Selendic512900000020.00036010000.1670.3330.2500.0000.3330.083
Luka Mektic412912010130.22222110000.3330.4170.4170.6671.0830.404
Domagoj Capar4121143210010.27316011000.4170.4170.3330.3640.7800.268
Robert Surina4121100000000.00013030000.0000.0830.0830.0000.0830.021
Ivan Leskovic511710000000.00046000000.0910.3640.3640.0000.3640.091
Loren Kasteljan4111000000010.00018000000.0910.0910.0910.0000.0910.023
Mario Juric410511100000.20052031000.1000.6000.6000.2000.8000.240
Hrvoje Bunjacki410810000000.00013100000.1000.3000.2000.0000.3000.075
Dino Koren11100000000.00001000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Grigor Ilic11100000000.00001000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Martin Kovac10000000000.00000000000.0000.0000.0000.0000.0000.000

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Dinko Regula
Glavna tajnica: Dijana Perić

Tel. +385 1 5617865
Faks +385 1 5613833

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) - Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) - Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.