Seniori udaranje – Statistika hrvatskog prvenstva 2019

Ime i PrezimeEkipaAVGGPAABRH1B2B3BHRRBIBBSOHBPSBCSSCBSFOBPESLG
Petar CuricDon0.42961414366000001000000.5000.429
Thiago SatoDon0.40051110142200104100000.4550.600
Jans Edwards TerryDon0.400475121100320000000.5710.600
Mislav MarcicDon0.3335119131200100100100.4000.556
Luka BekicDon0.11891717221100200000000.1760.176
Dario CozaDon0.1115139211000223100100.3330.111
Matej ManzlicDon0.000222000000001000000.0000.000
Antonio CakarunDon0.000322000000001000000.0000.000
Pavle SkibolaDon0.000588100000002000000.0000.000
Matija HincakDon0.000133100000000000000.0000.000
Petar KrznaricDon0.000454000000012000000.2000.000
Luka KrsticDon0.000441100000011200000.7500.000
Dominik MarasovicDon0.0006107000000234000000.3000.000
Goran KrickaDon0.000454000000014000000.2000.000
Luka PikunicDon0.000576000000003100000.1430.000
Luka KomadinaDon0.000311000000001000000.0000.000
Lovro MatisicGia1.000132220101510000001.0003.000
Ivan BalenGia0.6197282114138230661111000.7501.000
Tomislav NovakGia0.524113021131174001240500000.7670.714
Robert SurinaGia0.500142311000020000001.0000.500
Bruno KukoljaGia0.5008302413128400954100000.6330.667
Mislav BabicGia0.4297252112953011311020210.6960.714
Vladimir HajakGia0.333828211175200840301000.7140.429
Igor GajicGia0.313824161153200574100000.6670.438
Luka SincekGia0.3067231814632203105132000.6430.528
Denis MaljkovicGia0.26382619754100057200000.5000.316
Steven SchenckGia0.20071510421100555000000.4670.300
Denis KosticGia0.15082620832010634220100.3600.250
Benjamin CacanGia0.000100000000000000000.0000.000
Stjepan SljiveckaGia0.000388000000103000000.1250.000
Hrvoje JerbicMed0.7146211413107111440230010.8571.143
Dario GustinMed0.6006212091272121212000000.6191.100
Ivan StojanovicMed0.5565109353110202100000.6000.889
Antun AndrejevicMed0.500376431002801100000.7141.500
Alen BerisMed0.500254221010210010000.6001.000
Ivan BerisMed0.467519151075110432120000.6320.667
Alen MagdalenicMed0.45551311453110620000000.6150.727
Danijel AntolovicMed0.412622179722121241101000.6361.000
Matej KamenskiMed0.400255121100202000000.4000.600
Domagoj JerbicMed0.3335139431002644000000.5381.000
Antun BerisMed0.250474511000031020000.5710.250
Irvin SokolMed0.2225129521100133020000.5000.333
Damir MandicMed0.200465111000100110000.3330.200
Matija BalentMed0.10061810611000481031000.6110.100
Denis PolasekMed0.000366100000203000000.0000.000
Kristijan BelasSpn1.000111011000000000001.0001.000
Mirza NjuhovicSpn0.42951514764020813020000.6000.714
Luka MekticSpn0.4295117531101620200000.7271.000
Juraj SinkovicSpn0.33361815553200121110000.5560.467
Marko IvancicSpn0.33361612543001531120000.6250.583
Kristijan BelasSpn0.30041310631200121000100.5000.500
Matija BozicekSpn0.286497322000121000000.4440.286
Dinko RegulaSpn0.250244110100000010000.2500.500
Ivor SojteriSpn0.21461614332100227020000.3750.286
Luka IvancicSpn0.1255118410100324100000.4550.250
Davor TunjicSpn0.000122000000002000000.0000.000
Luka SpoljarSpn0.000498100000113000000.2220.000
Ivan LoborecSpn0.000476000000015000000.1430.000
Martin KovacSpn0.00061411200000036010000.2140.000
Filip MarkovicSpn0.000222000000001000000.0000.000
Tigran KolovratSpa0.5566139653200324200000.6920.778
Dario JuricSpa0.500122011000001000000.5000.500
Domagoj CaparSpa0.500122011000000000000.5000.500
Dino JovicSpa0.500122011000001000000.5000.500
Niko RatkovicSpa0.500122110100000000000.5001.000
Luka MartinkoSpa0.5005128341210341000000.6671.000
Mario JuricSpa0.333386420110324010000.5000.833
Matej BezjakSpa0.3334106421010324220000.6000.667
Leon StipicSpa0.30851513442200628020000.4670.462
Niko RatkovicSpa0.30051110331200015000000.3640.500
Davor MaricSpa0.1435117411000344030000.4550.143
Loren KasteljanSpa0.000233000000003000000.0000.000
Dino JovicSpa0.000122000000002000000.0000.000
Damir FirsiSpa0.000111000000001000000.0000.000
Borna MartinkoSpa0.000111000000001000000.0000.000
Jan ZupanicSpa0.000341000000122000000.0000.000
Dino JovicSpa0.000122000000000000000.5000.000
Damir FirstSpa0.000262100000021211000.6670.000
Nikica PokrajacSpa0.0006126400000251010010.4170.000
Damir FirstSpa0.000251100000240001000.8000.000
Fran SerdarSpa0.000111000000001000000.0000.000

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Juraj Sinković
Glavna tajnica: Edna Hajak

 

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) - Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) - Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.