Batting 2017 (m)

IgracGPPAABRH1B2B3BHRRBIAVGBBSOHBPSBCSSFSACRPAOBPOBPEOPSSLGGPA
Vladimir Hajak25500000000.00004000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Stjepan Sljivecka12200000000.00002000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Robert Surina25400000000.00010030000.0000.2000.2000.0000.2000.050
Nikica Pokrajac11100000000.00001000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Mislav Babic26500000000.00014001000.0000.3330.1670.0000.3330.083
Mirza Njuhovic411651100000.16753050000.4550.6360.5450.1670.8030.234
Matija Balent3101001010010.10004010000.1000.1000.1000.2000.3000.115
Matej Kamenski14423110140.75000000001.2500.7500.7502.5001.7500.775
Matej Bezjak11100000000.00000000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Matei Potocki24400000000.00003000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Marko Selendic49800000020.00016010000.2220.2220.1110.0000.2220.056
Marko Kanceljak12100000000.00010000000.0000.5000.5000.5000.0000.225
Marko Ivancic4131131010000.09125001000.2310.3850.2310.1820.5660.178
Mario Juric10000000000.00000000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Luka Spoljar37601100000.16704100000.0000.2860.2860.1670.4520.146
Luka Rilovic12200000000.00002000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Luka Mektic25401010020.25011000000.4000.4000.4000.5000.9000.325
Luka Martinko12201100000.50001000000.0000.5000.5001.0000.5000.350
Luka Maric11100000000.00001000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Luka Ivancic410843020140.37522000000.8000.5000.5001.0001.5000.575
Loren Kasteljan12200000000.00002000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Kristijan Belas413952011010.22242010000.4620.5380.4620.5561.0940.385
Juraj Sinkovic413974120030.44442031000.7690.6150.6150.5561.1710.404
Ivor Sojteri49612110000.33332010000.1110.5560.5560.5001.0560.364
Ivan Stojanovic37712110010.28602000000.2860.2860.2860.4290.7140.264
Ivan Spoljar25400000000.00012000000.0000.6000.2000.0000.6000.150
Ivan Leskovic10000000000.00000000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Ivan Beris25320000000.00022000000.4000.4000.4000.0000.4000.100
Ivan Balen26510000000.00012000000.1670.1670.1670.0000.1670.042
Hrvoje Jerbic310964120140.44402120001.0000.6000.5001.0001.6000.600
Hrvoje Bunjacki24300000000.00013000000.0000.2500.2500.0000.2500.063
Grigor Ilic11100000000.00001000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Domagoj Jukic43300000000.00003000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Domagoj Jerbic39843120030.37513000000.7780.4440.4440.6251.0690.392
Domagoj Capar12200000000.00002000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Dino Koren11100000000.00001000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Denis Maljkovic12200000000.00002000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Denis Kostic24100000000.00031010000.0000.7500.7500.0000.7500.188
Davor Petric13311100010.33300000000.6670.3330.3330.6670.3330.233
Dario Gustin38801100010.12502010000.1250.3750.1250.1250.5000.150
Danijel Antolovic27633111030.50001100000.8570.5710.5711.0001.5710.593
Damir Mandic311721100010.14331110000.2730.4550.4550.1430.5970.178
Christian Ivan14421000130.25000000001.0000.2500.7501.2501.0000.363
Bruno Kukolja25510000000.00004000000.2000.0000.0000.0000.0000.000
Borna Martinko11100000000.00001000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Benjamin Cacan12200000000.00000000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Antun Andrejevic35322020020.66720000000.8001.0000.8001.3332.3330.850
Alen Magdalenic24400000000.00003000000.0000.0000.0000.0000.0000.000
Alen Beris22121001001.00000100001.0001.0001.0003.0004.0001.600

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Dinko Regula
Glavna tajnica: Dijana Perić

Tel. +385 1 5617865
Faks +385 1 5613833

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) - Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) - Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.