Seniori udaranje – Statistika hrvatskog prvenstva 2021

TeamNameGPAABRH1B2B3BHRRBIAVGBBSOHBPSBCSSCBSFOBPESLGERRPOADPFP
SPAMario Juric4171399540060.69230040010.7651.00016200.889
SPADario Juric312864301020.50040010000.8330.75002401.000
SPAMarko Kanceljak72518126321070.333611110000.6800.556446400.926
SPAMark Vusic113428129630020.32167050000.5000.429561000.762
SPADamir First10221735500040.29438200000.4550.29428210.833
SPAJurica Vidovic9302587340090.28057050000.4670.440218200.909
SPANikica Pokrajac8181253300010.25062020000.5560.250681610.800
SPADario Livajic10282735320080.185110001000.2500.25942100.429
SPAJan Zupanic10272284301020.182513020000.3700.273722300.781
SPAPatrik Kelvisar79901100010.11107000000.2220.11132000.400
SPAMarko Litvic9161421100010.071210000000.1880.07157900.762
SPAPatrik Krutman11221831001010.056413000000.2270.167211110.857
SPAPetar Safar11100000000.00001000000.0000.00010000.000
SPADavor Maric47600000000.00011010000.1430.00021200.600
SPAMatej Bezjak12110000000.00010000000.5000.00000000.000
SPNDinko Regula13312110020.66700000000.6671.00002001.000
SPNLuka Mektic1030269146314180.53833000100.5861.192591400.821
SPNLuka Spoljar828241010720160.41745010000.5710.62506301.000
SPNKristijan Belas9282299531090.40942150010.5360.636371200.864
SPNMirza Njuhovic9322499810040.37564110100.5810.4171241400.974
SPNFilip Markovic5151465131080.35717000000.4670.71413000.750
SPNMatija Bozicek52113104220010.30876120000.6190.46201101.000
SPNMarko Ivancic113727138620070.29697021010.4860.370260700.971
SPNDominik Looser14411100000.25000000000.2500.25002001.000
SPNMartin Kovac11372986510060.20757361000.4320.24129400.867
SPNLuka Ivancic4121122200000.18216000000.2500.18241200.429
SPNIvor Sojteri103220113120020.1501214050000.5000.250044201.000
SPNDomagoj Grgurevic8222103300030.14317000000.1820.14323000.600
SPNJuraj Sinkovic311901100000.11112110000.3640.11100101.000
SPNIvan Loborec6151351100020.07728010000.3330.07711000.500
SPNMatej Antunovic36500000000.00013000000.1670.00022300.714
MEDMario Strugar13302200030.66700000000.6670.66700000.000
MEDDenis Polasek25523110140.60002000000.6001.40006201.000
MEDAntun Andrejevic10322715147214170.51923330000.6881.111014001.000
MEDAlen Magdalenic92522129232270.40934031000.6401.00025500.833
MEDIvan Stojanovic11312579530170.36058120000.5810.600072101.000
MEDMateo Terraza8272679303160.34614030000.4070.69245200.636
MEDDario Gustin11372914102422120.34535311020.4860.828034111.000
MEDHrvoje Jerbic4121264220030.33304000000.5830.50000000.000
MEDMatej Kamenski11383317116311110.33349110000.4740.576120000.952
MEDTyler Kirby8211574210120.26764000000.4760.53329610.882
MEDIrvin Sokol12312787311260.25937110000.4520.593381210.870
MEDDanijel Antolovic6201654220010.25046030000.4500.37505001.000
MEDDamir Mandic10252055500060.25036210000.4000.25023600.818
MEDMatija Balent10322384300160.174914010000.5000.30422600.800
MEDAlen Beris410841100010.12524010000.5000.12502101.000
GIABorna Siladic36422200010.50011100000.6670.50000000.000
GIASasa Dokmanovic134737211814310130.48692101000.7020.62238100.750
GIAMislav Babic49924310020.44401001000.4440.55611300.800
GIAVladimir Hajak11393216149302140.43832300010.5900.719247100.960
GIADenis Kostic12403414129102100.35359100000.5000.559533600.886
GIALuka Sincek7241786113160.35332110210.5000.94123000.600
GIAGoran Lekic27622101030.33311000000.4290.66704001.000
GIADavor Petric6191565500070.33343000000.5260.333411000.733
GIADenis Maljkovic12382387610040.304119301000.6220.348020301.000
GIATomislav Vitovski5141033300020.30034000010.4290.30013000.750
GIALuka Rilovic10373199900070.29046160100.4720.290582900.948
GIAIvan Balen13503815117301120.289113100000.5400.4475101200.815
GIAFran Radelic412842200020.25021100000.6360.25010000.000
GIABruno Kukolja7232044310040.20027100000.3040.250001001.000
GIAIgor Gajic10272143200140.14338300000.4810.28601101.000
GIAJasmin Kostic11010000000.00010000001.0000.00000000.000
GIAGregor Novak Vukosavljevic36500000000.00012000000.1670.00000101.000
GIATibor Vitez11000000000.00000100001.0000.00000000.000
GIALovro Matisic13300000000.00002000000.0000.00000000.000
DUBKristijan Brajsovac8292716145315160.51923032000.6551.2596131700.833
DUBKresimir Polasek27633110130.50001100000.5711.16712000.667
DUBTomislav Trgovec27432200020.50012210000.7140.50000000.000
DUBMiroslav Zobaj8231979521140.47442010000.6960.84225700.857
DUBAntun Beris27522001120.40022010000.5711.40001001.000
DUBStjepan Tolj4131224300140.33313000000.5380.58338000.727
DUBMihael Modric78742000000.28613000000.3750.28633000.500
DUBBartol Simum Novacic510722110020.28624140000.5000.42907201.000
DUBLeopold Stojanovic6171544310000.26710100000.3530.33322500.778
DUBNikola Andrejevic8232035320040.250110201000.3480.350442100.915
DUBIvan Beris8251694211020.25035620000.5600.43849900.818
DUBMarko Pacalat6171342011000.154410010000.3530.38512000.667
DUBAndrijano Radelic7191432200030.14357000000.3680.143213100.875
DUBMario Smek512741100000.14353000000.5830.14325100.750
DUBGabrijel Furjan11100000000.00001000000.0000.00000000.000
DUBJasmin Hodžić Hršak12200000000.00000000000.0000.00001001.000
DUBDanijel Cesar25500000010.00002000000.0000.00010100.500
DUBFilip Ratajc22200000000.00002000000.0000.000NANANANANA
DONPaulo Skibola6151045500010.50042131000.8000.500222100.920
DONVito Susanj13221100000.50011000000.6670.50016000.857
DONThiago Tokumatsu Sato8211999530180.47413100000.5240.78942600.667
DONPetar Curic7151336510040.46221011000.6000.53816500.917
DONGoran Kricka5131124211050.36424000000.5380.63606501.000
DONJans Edwards Terry6141224220030.33325000000.4290.50015200.875
DONIvan Kugli9161624400020.25008000000.2500.25022000.500
DONDario Coza24401100000.25000000000.5000.25002001.000
DONLuka Komadina9221834310040.222312101000.3640.278211200.867
DONMarko Antolcic39541100010.20032100000.6670.20031400.625
DONMislav Marcic6151222200010.16704300000.3330.167310200.800
DONLuka Bekic9161242200020.16725210000.4380.167225400.935
DONAntonio Cakarun47711100000.14305000000.1430.14311000.500
DONPetar Krznaric8221831010010.05629200000.2270.111210200.857
DONStefan Krajnović22200000000.00001000000.0000.00000000.000
DONLuka Krstic23200000000.00010000000.3330.00000000.000
DONNikola Bilan23300000000.00000000000.3330.00000000.000

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Juraj Sinković
Glavna tajnica: Edna Hajak

 

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) – Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) – Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.

© 2021 Hrvatski softball savez – Pravo na pristup informacijama

Hrvatski softball savez