Batting 2018 (m)

Ime i PrezimeEkipaAVGGPAABRH1B2B3BHRRBIBBSOHBPSBCSSCBSFOBPESLGROEFCGDPGTPBA/RSP
Damir MandicMed1.000132221100210000001.0001.50000001.000
Matej KamenskiMed1.000142221010120000001.0002.00000000.000
Alen BerisMed0.667133021100000000000.6671.00000000.000
Denis KosticGia0.500122011000000000000.5000.50000000.000
Mislav BabicGia0.500122110100000000000.5001.00000000.000
Ivan StojanovicMed0.333133211000101000000.6670.33310000.500
Danijel AntolovicMed0.333143011000100110000.7500.33310000.333
Hrvoje JerbicMed0.000142000000111000010.2500.00000000.000
Dario GustinMed0.000133000000000000000.0000.00000000.000
Matija BalentMed0.000143100000110000000.2500.00001000.000
Ivan BerisMed0.000130300000020100001.0000.00000000.000
Robert SurinaGia0.000122000000001000000.0000.00000000.000
Abdoulie JobeGia0.000111000000001000000.0000.00000000.000
Igor GajicGia0.000111000000001000000.0000.00000000.000
Vladimir HajakGia0.000121000000010000000.5000.00000000.000
Bruno KukoljaGia0.000111000000000000000.0000.00000000.000
Ivan BalenGia0.000122000000000000000.0000.00000000.000
Stjepan SljiveckaGia0.000111000000000000000.0000.00000000.000

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Miljenko Hrman
Glavna tajnica: Edna Hajak

 

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) - Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) - Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.