{:hr}Batting 2018 (m)

{:hr}

Ime i PrezimeEkipaAVGGPAABRH1B2B3BHRRBIBBSOHBPSBCSSCBSFOBPESLGROEFCGDPGTPBA/RSP
Luka SincekGia0.500122010000101000000.5000.50000001.000
Denis KosticGia0.333243011000010010000.5000.33300000.000
Mislav BabicGia0.250254110100011000000.4000.50000000.000
Abdoulie JobeGia0.000233000000003000000.0000.00000000.000
Davor PetricGia0.000122000000000000000.0000.00000000.000
Robert SurinaGia0.000244000000002002000.2500.00010000.000
Stjepan SljiveckaGia0.000111000000000000000.0000.00000000.000
Vladimir HajakGia0.000253100000020010000.4000.00000000.000
Ivan BalenGia0.000253100000021000000.4000.00000000.000
Bruno KukoljaGia0.000233000000001000000.0000.00000000.000
Igor GajicGia0.000111000000001000000.0000.00000000.000
Antun BerisMed1.000121211000010000001.0001.00000000.000
Matei PotockiMed1.000122121100000000001.0001.50000001.000
Damir MandicMed0.667276243100211000000.7140.83301001.000
Hrvoje JerbicMed0.615415137824021111000010.6001.38500000.333
Matej KamenskiMed0.5563119653011320000000.6361.11101000.000
Domagoj JerbicMed0.4443119443001222000000.6360.77810000.200
Alen BerisMed0.429487231101303000010.3751.00000000.250
Ivan BerisMed0.3334106521001322110100.6670.83310000.250
Danijel AntolovicMed0.30041510732010432210000.6670.50021000.286
Dario GustinMed0.20031110221001403110000.3640.50010000.400
Ivan StojanovicMed0.125398211000113000000.3330.12510000.200
Irvin SokolMed0.000132100000010000000.3330.00000000.000
Matija BalentMed0.00041410300000146000000.2860.00001000.000
Antun AndrejevicMed0.000231100000020000000.6670.00000000.000
Marko IvancicSpn0.500132011000110000000.6670.50000001.000
Luka SpoljarSpn0.333133111000001010000.3330.33300000.000
Juraj SinkovicSpn0.333133111000100000000.3330.33300001.000
Luka MekticSpn0.333133011000000000000.3330.33300000.000
Marko SelendicSpn0.000133000000002000000.0000.00000000.000
Luka IvancicSpn0.000133000000001000000.0000.00000000.000
Kristijan BelasSpn0.000132000000010000000.6670.00010000.000
Ivan LoborecSpn0.000121000000011001000.5000.00000000.000
Martin KovacSpn0.000132100000002100000.3330.00000000.000
Mario JuricSpa1.000131211000120000001.0001.00000001.000
Domagoj CaparSpa0.500144121010401001000.7501.00010000.500
Borna MartinkoSpa0.500142211000020000000.7500.50000000.000
Niko RatkovicSpa0.333133011000000010001.0000.33320000.000
Jurica VidovicSpa0.000131100000120000001.0000.00010000.000
Tigran KolovratSpa0.000131000000020000000.6670.00000000.000
Nenad HrzenjakSpa0.000132000000012000000.3330.00000000.000
Luka MartinkoSpa0.000144100000101000000.2500.00010000.000

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Miljenko Hrman
Glavna tajnica: Edna Hajak

 

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) - Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) - Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.