Pitching seniorke – Statistika hrvatskog prvenstva 2019

Ime i PrezimeGWLSVIPBFBallStrRRAERERAKHBBK/BBHROBPBAAFPS%
Snjezana Curic30205.67606747305.292530.88323160.1900.7000.5610.683
Saska Kremic30204.67613163357.502436.0063170.8600.6720.6080.836
Iva Muzinic532019.33124124217381.972710.33193982.3800.4350.3610.677
Rita Despot10105.0027445881.6047.206751.2000.4440.3180.379
Eva Brlic30209.00659295283.111916.19716130.5410.5080.3400.523
Ema Vrancic43007.6729346500.0000.0011325.5000.1720.1110.759
Paula Duvnjak11004.0015273700.0000.009124.5000.2000.0770.667
Mia Zivkovic20002.3310161400.0000.000130.0000.4000.1430.500
Michaela Haramina42007.0026215820.2922.0010233.3300.1920.0870.885

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Juraj Sinković
Glavna tajnica: Edna Hajak

 

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) - Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) - Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.