Pitching 2018

Ime i PrezimeGWLSVIPBFBallStrRRAERERAKHBBK/BBHBWPHROBPBAAFPS%
Rita Despot10101.0013112488.0017.000410.000100.3850.3330.692
Mia Landripet20002.67327847176.38513.1355110.456200.6880.3330.438
Lorena Hrman30206.004910098254.172023.33814150.5301000.5920.4120.510
Eva Brlic20001.0013331566.00642.001370.140400.7690.5000.538
Lara Kljucaric10101.001941301313.001391.001950.202800.8420.7500.526
Mia Zivkovic10001.0049800.0000.002021.000000.5000.0000.500
Ema Vrancic11005.0017183810.2011.406123.000000.1760.0670.941
Michaela Haramina31005.0019154830.6022.8010300.000000.1580.1580.737
Paula Duvnjak22008.0032597350.6343.5012352.402400.3130.1200.455
Monika Gorkic22007.0030466820.2900.0012243.000100.2000.0770.667
Iva Muzinic202011.336788129211.8595.5682181.002310.4700.3750.597

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Miljenko Hrman
Glavna tajnica: Edna Hajak

 

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) - Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) - Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.