Pitching 2017 (ž)

NameGWLSVIPBFBallStrRRAERERAKHBBWPHRK/BBK/GIWHIPOBPBAA
Anja Radelic10002.3318362152.14515.02057300.000.005.150.7220.500
Ema Vrancic42001049658891974.908811500.730.801.900.3880.211
Eva Brlic10103255825134.33921.001511600.090.335.330.6800.385
Ina Simicevic20001.67611201.6700.00200000.001.200.000.1670.000
Iva Muzinic2000537626013181014.005109200.561.003.800.5680.385
Mia Zivkovic4100528394561168.40283100.670.402.200.4640.348
Monika Gorkic514018.341232022504563.342911.07163721900.760.873.160.4880.370
Paula Duvnjak311011.34831231233445.341811.11618191010.320.533.260.5180.310
Tihana Zupanic21006.67315274713.6733.151182205.501.651.500.3230.276

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Dinko Regula
Glavna tajnica: Dijana Perić

Tel. +385 1 5617865
Faks +385 1 5613833

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) - Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) - Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.