{:hr}Pitching 2018

{:hr}

Ime i PrezimeGWLSVIPBFBallStrRRAERERAKHBBK/BBHBWPHROBPBAAFPS%
Iva Muzinic10104.3326355381.8500.003631.001210.3850.2730.577
Monika Gorkic22007.0030466820.2900.0012243.000100.2000.0770.667
Michaela Haramina11003.009112800.0000.007000.000000.0000.0000.667
Ema Vrancic11005.0017183810.2011.406123.000000.1760.0670.941
Mia Landripet10002.0020483684.00414.005460.832200.6000.3330.400
Lorena Hrman20205.004510091255.002028.00714150.4701000.6440.4670.467
Eva Brlic10000.6710281369.00663.001260.170400.8000.5000.600
Lara Kljucaric10101.001941301313.001391.001950.202800.8420.7500.526

Podijeli

Hrvatski Softball Savez

Predsjednik: Miljenko Hrman
Glavna tajnica: Edna Hajak

 

OIB: 42297809133
IBAN: HR7523400091100181706

O nama

Hrvatski softball savez osnovan je 28. svibnja 1994. godine u Zagrebu. Član je International Softball Federation (ISF) - Međunarodnog softball udruženja od 22. srpnja 1992. i European Softball Federation (ESF) - Europskog softball udruženja od 3. veljače 1996.